Menu

100% recyklované plasty pro naši budoucnost

Udržitelnost je pilířem našeho podniku, proto jsou naše desky  100% recyklované a recyklovatelné.

Oběhové hospodářství

Sběr materiálů

Nejdříve zařídíme, aby se použité plasty nedostaly vůbec do spalovny, ale putovaly na správná místa, třeba k nám do výroby.

Roztřídění

Ve skladu materiály roztřídíme podle daných skupiny plastů a barev. Materiál následně nadrtíme, aby se s nimi jednodušeji manipulovalo.

Drcení

Roztřízené termoplasty pořádně nadrtíme, aby se nám s nimi lépe manipulovalo. Zároveň si zvolíme jak velké kusy chceme používat, protože velikost ovlivňuje vzhled.

Tavení

Nažhavíme pece a lisy a jdeme na to! Drcený plast vložíme do forem a necháme ho roztéct. Po perfektním propečení je už deska skoro na světě!

Lisování

Z pece jde deska rovnou do lisu. Stačí už jen aby vychladla. Nejlepší je, že nepoužíváme nic navíc. Žádná barviva ani lepidla!

A zpět. Znovu a znovu

I naše samotné desky můžeme znovu recyklovat dokola stejně jako všechny ostatní použité plasty.

Každý panel Plastic guys je originálem

Vyrábíme recyklované plastové desky, které jsou dále šetrné k životnímu prostředí. 

Každá deska je vyrobena z jednoho typu plastu, proto zaručujeme, že jsou recyklovatelné a prodlužujeme jejich neomezenou životnost. Naše výrazné desky lze využít k modernímu exteriéru i interiéru, jako doplněk v nábytkářství nebo fasádní obklad, který Vám případně navrhneme a doplníme o tuto extravaganci vysoké kvality a půvabu.

Rozšířený rozměr

1000 × 1500 ×
(10, 20) mm

Základní rozměr

1000 × 1000 × 
(10, 15, 20) mm

Mnoho barev, odstínů a kreativity 💡